کار امروز را به فردا مسپار که فردا سال ديگريست...

سال سالهای تحویل،سالهای خاطره !

بهار تخیل طبیعت است و آزادی اش .در گره بهاران باروری ست،در گره بهاران باوری ست مرا ،چیزی بزرگتر نرم نرم ،آرام می خواند در گلوی پرنده هایش و اندیشه در شمیم بوته اش مست رهایی می شود !

چشمه سالهاست جاری ست و صاف تر با بهارانی که روشن روانی طبیعت است جاری تر و جاری ترین شکل خاطره در یگانه طرح سبز زندگی!

از بهارو تا بهار میلاد من است با عاشقانه های بارانش و در قوس رنگین کمانش ،تا میلاد دوباره ی من ، دوباره ی پروانه ،در سایه ی سپیدار بیدار باید .

سالی که خاطره شد در نقش نوی نوروز ونوبهاروفردا که سال دیگریست !بهار نوشدن اندیشه هاست باورها در تلاطم یکنواخت زندگی .سالی که اجبار بود سال بد خاطره شد سال خوب انتظار ماست بهار خوب ،اندیشه ی خوب انتظار ماست .اندیشه خوب من ،نشاط توست بگذار گرم نشاط تو سرمایه ی من باشد که سالهایی که جم بود میراث جمشیدش نشاط خویی بود !

دوستان سال نوتان

            سرتاسر سلامت و

                          لبریز نشاط باد.... 

/ 9 نظر / 4 بازدید
فرداد

عید را باور کن ! لحظه را ، ثانیه را ... ... ... خنده را ، - نو بر کن ! دوست خوب... سال زيبايی برات آرزو ميکنم... لينکتان را هم گذاشتم.

هستی

سلام آرزو جان ممنونم سر زدی سال نوت مبارک من به روزم

فرداد

بهارت شاد... سالت خوش... وجودت خالی از دلشوره... عمرت ، چون بهاران... پاک و سرشار از هياهوی هميشه سبز بودن باد !

کتايون

salam khob hastin sale noton mobarak omidvaram sali por az barekat hamrah ba shadi va salamati dashteh bashin dooste aziz up kardam khosh hal misham sar bezanin shad bashin bye

کتايون

salam khob hastin sale noton mobarak omidvaram sali por az barekat hamrah ba shadi va salamati dashteh bashin dooste aziz up kardam khosh hal misham sar bezanin shad bashin bye

کتايون

salam khob hastin mamnoonam az inke ghabel donestin va sar zadin khosh halam kardin shad bashin dooste aziz bye

پوريا کلهر

انديشه ات همواره بهاری و روزگارت رنگين... وبلاگ خوبی داری. باشم!

لیدی ـ صبا

سلام ، . ممنونم از پاسخ شما و به حتم ، چند سطر قبلی هم در نظرات از آخشین محترم بوده و باعث دلگرمی هست که هدف ما ، بر یک حول می گرده . در واقع ، نوشته ها ، گوشه ای هست از دریای تفکرات ما و به آنچه که می اندیشیم . . در همجواری تفکراتمون ، شاید به ایده های نو و شاید هم به اشتباهات خود ، پی ببریم . . درسته ، بهار فصل زیبائی هاست و شاید فرصتی برای تحول درونی آدمی ... اما غافل نباشیم از زندگیهایی که در این بهار ، خزان و زمستان رو تجربه می کنند !!! . تا درودی دیگر بدرود .